2nd Half Lines
 
Total
Money
May 26, 2020
12:00 EDT
Jablonec (2nd Half)
Zlin (2nd Half)
Tie
12:00 EDT
Slovacko (2nd Half)
Sigma Olomouc (2nd Half)
Tie
12:00 EDT
Pribram (2nd Half)
Banik Ostrava (2nd Half)
Tie
12:30 EDT
Borussia Dortmund (2nd Half)
Bayern Munich (2nd Half)
Tie
12:30 EDT
Wehen Wiesbaden (2nd Half)
Sandhausen (2nd Half)
Tie
12:30 EDT
Greuther Furth (2nd Half)
Osnabruck (2nd Half)
Tie
12:30 EDT
Jahn Regensburg (2nd Half)
Nurnberg (2nd Half)
Tie
12:30 EDT
Erzgebirge Aue (2nd Half)
Darmstadt 98 (2nd Half)
Tie
14:00 EDT
Mlada Boleslav (2nd Half)
Slavia Praha (2nd Half)
Tie
14:30 EDT
Bayer Leverkusen (2nd Half)
Wolfsburg (2nd Half)
Tie
14:30 EDT
Werder Bremen (2nd Half)
Borussia Monchengladbach (2nd Half)
Tie
14:30 EDT
Eintracht Frankfurt (2nd Half)
SC Freiburg (2nd Half)
Tie
22:00 EDT
Cartagines (2nd Half)
Jicaral (2nd Half)
Tie
May 27, 2020
12:00 EDT
Opava (2nd Half)
Karvina (2nd Half)
Tie
12:00 EDT
Bohemians 1905 (2nd Half)
Teplice (2nd Half)
Tie
12:00 EDT
Ceske Budejovice (2nd Half)
FC Slovan Liberec (2nd Half)
Tie
12:30 EDT
RB Leipzig (2nd Half)
Hertha BSC (2nd Half)
Tie
12:30 EDT
Bochum (2nd Half)
Holstein Kiel (2nd Half)
Tie
12:30 EDT
Hannover 96 (2nd Half)
Karlsruher SC (2nd Half)
Tie
12:30 EDT
St. Pauli (2nd Half)
Heidenheim (2nd Half)
Tie
14:00 EDT
Sparta Praha (2nd Half)
Viktoria Plzen (2nd Half)
Tie
14:30 EDT
Union Berlin (2nd Half)
FSV Mainz 05 (2nd Half)
Tie
14:30 EDT
FC Augsburg (2nd Half)
Paderborn (2nd Half)
Tie
14:30 EDT
Hoffenheim (2nd Half)
FC Koln (2nd Half)
Tie
14:30 EDT
Fortuna Dusseldorf (2nd Half)
Schalke 04 (2nd Half)
Tie
17:00 EDT
Grecia (2nd Half)
Alajuelense (2nd Half)
Tie
19:30 EDT
San Carlos (2nd Half)
Santos de Guapiles (2nd Half)
Tie
22:00 EDT
UCR (2nd Half)
Herediano (2nd Half)
Tie
22:00 EDT
Saprissa (2nd Half)
Limon (2nd Half)
Tie
May 28, 2020
13:00 EDT
Aarhus GF (2nd Half)
Randers FC (2nd Half)
Tie
14:30 EDT
VFB Stuttgart (2nd Half)
Hamburger SV (2nd Half)
Tie
17:00 EDT
Guadalupe (2nd Half)
Perez Zeledon (2nd Half)
Tie
May 29, 2020
09:00 EDT
Inija (2nd Half)
Spartak Subotica (2nd Half)
Tie
11:00 EDT
Vojvodina (2nd Half)
Cukaricki (2nd Half)
Tie
12:00 EDT
Slask Wroclaw (2nd Half)
Rakow Czestochowa (2nd Half)
Tie
13:00 EDT
Silkeborg (2nd Half)
FC Nordsjaelland (2nd Half)
Tie
13:30 EDT
Rad Beograd (2nd Half)
Crvena Zvezda (2nd Half)
Tie
14:30 EDT
Pogon Szczecin (2nd Half)
Zaglebie Lubin (2nd Half)
Tie
May 30, 2020
09:00 EDT
Radnik Surdulica (2nd Half)
Proleter Novi Sad (2nd Half)
Tie
11:30 EDT
Partizan (2nd Half)
Mladost Lucani (2nd Half)
Tie
11:30 EDT
Backa Topola (2nd Half)
Javor Ivanjica (2nd Half)
Tie
13:30 EDT
Napredak (2nd Half)
Radnicki Nis (2nd Half)
Tie
13:30 EDT
Macva Sabac (2nd Half)
Vozdovac (2nd Half)
Tie
May 31, 2020
12:00 EDT
Esbjerg FB (2nd Half)
Aalborg BK (2nd Half)
Tie
June 01, 2020
08:00 EDT
Randers FC (2nd Half)
Hobro IK (2nd Half)
Tie
10:00 EDT
FC Midtjylland (2nd Half)
Horsens (2nd Half)
Tie
12:00 EDT
Lyngby (2nd Half)
FC Copenhagen (2nd Half)
Tie
14:00 EDT
Aarhus GF (2nd Half)
Odense BK (2nd Half)
Tie